Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (8.x-2.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: List
pl: Lista

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: - None -
pl: - Brak -

en: Weight
pl: Waga

en: Add
pl: Dodaj

en: Normal
pl: Zwykły

en: Processor
pl: Procesor

en: Extra
pl: Dodatkowy

en: Quality
pl: Jakość

en: Processor settings
pl: Ustawienia procesora

en: Fast
pl: Szybko

en: Flush
pl: Wyczyść

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: - No replacement -
pl: - Brak zastępstwa -
