Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (8.x-2.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: List
sq: Lista

en: Cancel
sq: Anulo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Weight
sq: Pesha

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
