Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (8.x-2.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: List
fr: Lister

en: Cancel
fr: Annuler

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Edit
fr: Modifier

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Weight
fr: Poids

en: Add
fr: Ajouter

en: Processor
fr: Processeur

en: Quality
fr: Qualité

en: Processor settings
fr: Paramètres du processeur

en: Fast
fr: Rapide

en: Flush
fr: Vider

en: Weight for @title
fr: Poids pour @title

en: - No replacement -
fr: - Aucun remplacement -
