Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (8.x-2.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: List
hr: Popis

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Edit
hr: Uredi

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Weight
hr: Težina

en: Add
hr: Dodaj

en: Normal
hr: Normalno

en: Processor
hr: Procesor

en: Flush
hr: Isprazni

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
