Image Optimize (8.x-2.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
