Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (8.x-2.0-alpha2) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: List
is: Listi

en: Cancel
is: Hætta við

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Edit
is: Breyta

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Weight
is: Vægi

en: Add
is: Bæta við
