Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (8.x-2.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: List
ku: لیستە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Weight
ku: سەنگ

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
