Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (8.x-2.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: List
cs: Seznam

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: - None -
cs: - Nic -

en: Weight
cs: Váha

en: Add
cs: Přidat

en: Normal
cs: Normální

en: Flush
cs: Vyprázdnit

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title
