Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (8.x-2.0-alpha3) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: List
it: Elenco

en: Cancel
it: Annulla

en: Disabled
it: Disattivato

en: Edit
it: Modifica

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Weight
it: Peso

en: Add
it: Aggiungi

en: Normal
it: Normale

en: Processor
it: Processore

en: Flush
it: Svuota

en: Weight for @title
it: Peso per @title

en: - No replacement -
it: - Nessuna sostituzione -
