Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (8.x-2.0-alpha4) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: List
ja: リスト

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Edit
ja: 編集

en: - None -
ja: - なし -

en: Weight
ja: ウェイト

en: Add
ja: 追加

en: Processor
ja: プロセッサー

en: Flush
ja: 消去

en: Weight for @title
ja: @title のウェイト

en: - No replacement -
ja: - 置換なし -
