Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (8.x-2.0-alpha4) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Processor
kn: ಸಂಸ್ಕಾರಕ
