Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (8.x-2.0-alpha4) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: List
pt: Lista

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Edit
pt: Editar

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Weight
pt: Peso

en: Add
pt: Adicionar

en: Processor
pt: Processador

en: Flush
pt: Limpar

en: Weight for @title
pt: Peso para @title
