Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (8.x-2.0-beta1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: List
da: Vis

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: - None -
da: - Ingen -

en: Weight
da: Vægt

en: Add
da: Tilføj

en: Processor
da: Behandler

en: Processor settings
da: Indstillinger for behandler

en: Flush
da: Ryd

en: Weight for @title
da: Vægt af @title
