Imagecache External (3.0.0) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: File
ca: Fitxer

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Original image
ca: Imatge original

en: Flush
ca: Neteja

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava %error_operation amb els arguments: @arguments

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
ca: El directori %directory no existeix o no s'hi pot escriure.

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Link image to
ca: Enllaça la imatge a

en: Image style: @style
ca: Estil de la imatge: @style

en: Linked to content
ca: Enllaçada al contingut

en: Linked to file
ca: Enllaçada al fitxer

en: Nothing
ca: Res

en: Responsive image style
ca: Estil d'imatge responsiva
