Imagecache External (3.0.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: File
eo: Dosiero

en: Settings
eo: Agordoj

en: Image style
eo: Bilda stilo
