Imagecache External (3.0.0) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Cancel
et: Tühista

en: File
et: Manus

en: Settings
et: Seaded

en: Original image
et: Algne pilt

en: Flush
et: Puhasta

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
et: Ilmnes viga %error_operation töötlemisel argumentidega @arguments

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
et: Kataloogi %directory pole olemas või ei ole võimalik sinna kirjutada.

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Link image to
et: Lingi pilt

en: Image style: @style
et: Pildi stiil: @style

en: Linked to content
et: Link sisule

en: Linked to file
et: Link failile

en: Nothing
et: Mitte midagi

en: Responsive image style: @responsive_image_style
et: Kohanduva pildi stiil: @responsive_image_style

en: Select a responsive image style.
et: Vali kohanduva pildi stiil.

en: Configure Responsive Image Styles
et: Seadista kohanevaid pildistiile
