Imagecache External (3.0.0) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Cancel
ro: Anulare

en: File
ro: Fișier

en: Settings
ro: Setări

en: Original image
ro: Imaginea originală

en: Flush
ro: Golire

en: Image style
ro: Stil imagine

en: None (original image)
ro: Nimic (imagine originală)

en: Link image to
ro: Legați imagine la

en: Image style: @style
ro: Stil imagine: @style

en: Linked to content
ro: Legat de conținut

en: Linked to file
ro: Legat de fișier

en: Nothing
ro: Nimic

en: Responsive image style
ro: Stil de imagine adaptiv

en: Responsive image style: @responsive_image_style
ro: Stil de imagine adaptiv: @responsive_image_style

en: Select a responsive image style.
ro: Selectați un stil de imagine adaptiv.

en: Configure Responsive Image Styles
ro: Configurați Stilurile de Imagine Adaptive
