Imagecache External (3.0.1) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Cancel
sv: Avbryt

en: File
sv: Fil

en: Settings
sv: Inställningar

en: Original image
sv: Originalbild

en: Flush
sv: Töm

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
sv: Mappen %directory finns ej eller är inte skrivbar.

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Link image to
sv: Länka bild till

en: Image style: @style
sv: Bildstil: @style

en: Linked to content
sv: Länkat till innehåll

en: Linked to file
sv: Länkat till fil

en: Nothing
sv: Inget

en: Configure Responsive Image Styles
sv: Konfigurera responsiva bildstilar
