Imagecache External (3.0.2) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Cancel
be: Адмяніць

en: File
be: Файл

en: Settings
be: Налады

en: Original image
be: Сапраўдная выява

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
be: Каталог %directory не існуе або не перазапісвальны.

en: Image style
be: Стыль выявы

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)

en: Link image to
be: Спасылка выявы на

en: Image style: @style
be: Стыль выявы: @style

en: Linked to content
be: Звязаны са змесцівам

en: Linked to file
be: Звязаны з файлам

en: Nothing
be: Нічога
