Imagecache External (3.0.2) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: File
hi: फ़ाइल

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Original image
hi: मूल छवि

en: Image style
hi: छवि शैली

en: None (original image)
hi: कोई (मूल छवि) नहीं

en: Link image to
hi: छवि को संबद्ध(लिंक) करे

en: Image style: @style
hi: छवि शैली: @style

en: Linked to content
hi: सामग्री के लिए लिंक

en: Linked to file
hi: फाइल से लिंक हो गया.

en: Nothing
hi: कुछ नहीं
