Imagecache External (3.0.2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: Cancel
mr: रद्द

en: File
mr: फाईल

en: Settings
mr: संरचना

en: Original image
mr: मूळ छायाचित्र
