Imagecache External (3.0.4) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Cancel
tr: İptal

en: File
tr: Dosya

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Original image
tr: Özgün görsel

en: Flush
tr: Temizle

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
tr: %directory dizini mevcut değil ya da yazılamıyor.

en: Image style
tr: Resim stili

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)

en: Link image to
tr: Resmin bağlanacağı yer

en: Image style: @style
tr: Resim stili: @style

en: Linked to content
tr: İçeriğe bağlantılı

en: Linked to file
tr: Dosyaya bağlantılı

en: Nothing
tr: Hiçbir şey

en: Responsive image style
tr: Duyarlı resim stili

en: Responsive image style: @responsive_image_style
tr: Duyarlı resim stili: @responsive_image_style

en: Select a responsive image style.
tr: Duyarlı bir resim stili seçin.

en: Configure Responsive Image Styles
tr: Duyarlı Görsel Stillerini Yapılandır
