Imagecache External (3.0.6) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Attribute
af: Attribuut

en: Cancel
af: Kanseleer

en: File
af: Lêer

en: Tag
af: Etiket

en: Settings
af: Verstellings
