Imagecache External (3.0.6) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: Attribute
ka: ატრიბუტი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: File
ka: ფაილი

en: Tag
ka: ტეგი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Nothing
ka: არაფერი
