Imagecache External (3.0.6) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Attribute
kn: ಗುಣವಿಶೇಷ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: File
kn: ಕಡತ

en: Tag
kn: ಟ್ಯಾಗ್

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು
