Imagecache External (3.0.6) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: File
ku: پەڕگە

en: Tag
ku: تاگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Original image
ku: وێنەی ڕاستەقینە

en: Image style
ku: شێوازی وێنە

en: Link image to
ku: بەستەر بۆ وێنە

en: Image style: @style
ku: شێوازی وێنە:‌ @style

en: Nothing
ku: هیچ
