Imagecache External (3.0.6) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: File
my: ဖိုင်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Original image
my: မူလရင်းမြစ် ဓာတ်ပုံ

en: Nothing
my: တစ်ခုမှမဟုတ်
