Imagecache External (3.0.6) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Attribute
ta: பண்பு

en: Cancel
ta: விலகு

en: File
ta: கோப்பு

en: Tag
ta: ஒட்டு

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Original image
ta: அசல் படம்

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
ta: அடைவு %directory இல்லை அல்லது அது மேலெழுதும்படியாக இல்லை.

en: Linked to content
ta: உள்ளடக்கத்துடன் தொடர்பிலுள்ளது

en: Linked to file
ta: கோப்புடன் தொடர்பிலுள்ளது

en: Nothing
ta: ஏதுமில்லை
