Imagecache External (3.0.7) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Attribute
ar: الخاصية

en: Cancel
ar: إلغاء

en: File
ar: ملف

en: Tag
ar: وسم

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Original image
ar: الصورة الأصلية

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
ar: الدليل %directory غير موجود أو غير قابل للكتابة.

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)

en: Link image to
ar: ربط الصورة إلى

en: Image style: @style
ar: نمط الصورة: @style

en: Linked to content
ar: مرتبط بالمحتوى

en: Linked to file
ar: مرتبط بالملف

en: Nothing
ar: لا شيء

en: Responsive image style
ar: نمط الصور المتجاوبة
