Imagecache External (3.0.7) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Attribute
az: Atribut

en: Cancel
az: Ləğv et

en: File
az: Fayl

en: Tag
az: Teq

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Original image
az: Orginal şəkil

en: Flush
az: Qızarmaq

en: Image style
az: Şəkil üslubu

en: None (original image)
az: Yoxdur (orijinal şəkil)

en: Link image to
az: Şəkili ilə əlaqələndirin

en: Image style: @style
az: Şəkil üslubu: @style

en: Linked to content
az: Məzmunla əlaqələndirilir

en: Linked to file
az: Faylla əlaqələndirilib

en: Nothing
az: heç nə

en: Responsive image style
az: Uyğunlaşan şəkil tərzi

en: Responsive image style: @responsive_image_style
az: Uyğunlaşan şəkil üslubu: @responsive_image_style

en: Select a responsive image style.
az: Uyğunlaşan şəkil üslubu seçin.

en: Configure Responsive Image Styles
az: Cavab verən Şəkil Üslublarını konfiqurasiya edin
