Imagecache External (3.0.7) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Attribute
da: Attribut

en: Cancel
da: Annullér

en: File
da: Fil

en: Settings
da: Indstillinger

en: Original image
da: Originalt billede

en: Flush
da: Ryd

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
da: Mappen %directory eksisterer ikke eller er ikke skrivbar.

en: Image style
da: Billedformat

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Link image to
da: Link billede til

en: Image style: @style
da: Billedformat: @style

en: Linked to content
da: Linket til indhold

en: Linked to file
da: Linket til fil

en: Nothing
da: Intet

en: Responsive image style
da: Responsivt billedformat

en: Responsive image style: @responsive_image_style
da: Responsivt billedformat: @responsive_image_style

en: Select a responsive image style.
da: Vælg et responsivt billedformat.

en: Configure Responsive Image Styles
da: Konfiguration af responsive billedformater
