Imagecache External (3.0.7) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Attribute
gu: ગુણધર્મ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
