Imagecache External (3.0.7) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Attribute
he: מאפיין

en: Cancel
he: ביטול

en: File
he: קובץ

en: Tag
he: תגית

en: Settings
he: הגדרות

en: Original image
he: התמונה המקורית

en: Flush
he: ריענון

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
he: התיקייה %directory אינה קיימת או שאינה ניתנת לכתיבה.

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Image style: @style
he: סגנון תמונה: @style

en: Nothing
he: ללא
