Imagecache External (3.0.7) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Attribute
oc: Atribut

en: Cancel
oc: Anullar

en: File
oc: Fichièr

en: Tag
oc: Etiqueta

en: Settings
oc: Paramètres

en: Original image
oc: Imatge original

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
oc: Lo repertòri %directory existís pas o es pas accessible en écriture.

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)

en: Link image to
oc: Ligar l'imatge a

en: Image style: @style
oc: Estil de l'imatge : @style

en: Linked to content
oc: Ligada al contengut

en: Linked to file
oc: Ligada al fichièr

en: Nothing
oc: Res
