Imagecache External (3.0.7) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Attribute
ps: ځانتيا

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: File
ps: دوتنه

en: Tag
ps: بچوۍ

en: Settings
ps: امستنې
