Imagecache External (3.0.7) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Attribute
ug: خۇسۇسىيەت

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: File
ug: ھۆججەت

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Nothing
ug: ھىچنىمە
