Imagecache External (3.0.7) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Content
ur: متن

en: Attribute
ur: خصوصیت

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: File
ur: فائل

en: Tag
ur: ٹیگ

en: Settings
ur: ترتیبات
