Imagecache External (3.0.8) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Cancel
cy: Diddymu

en: File
cy: Ffeil

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Image style
cy: Arddull delwedd
