Imagecache External (3.0.8) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Attribute
eu: Atributua

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: File
eu: Fitxategi

en: Tag
eu: Etiketa

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Original image
eu: Irudi originala

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
eu: %directory direktoria ez da existitzen edo ezin da bertan idatzi.

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Image style: @style
eu: Irudiaren tankera: @style

en: Linked to content
eu: Edukira estekatua

en: Linked to file
eu: fitxategira estekatua

en: Nothing
eu: Ezer
