Imagecache External (3.0.8) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Attribute
is: Eigindi

en: Cancel
is: Hætta við

en: File
is: Skrá

en: Settings
is: Stillingar

en: Original image
is: Upprunaleg mynd
