Imagecache External (3.0.8) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Attribute
lv: Atribūts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: File
lv: Fails

en: Tag
lv: Birka

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Original image
lv: Oriģinālais attēls

en: Flush
lv: Iztīrīt

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
lv: Direktorija %directory neeksistē jeb nav rakstāma.

en: Image style
lv: Attēla stils

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: Link image to
lv: Saitēt attēlu ar

en: Image style: @style
lv: Attēla stils: @style

en: Linked to content
lv: Sasaitēts ar saturu

en: Linked to file
lv: Sasaitēts ar failu

en: Nothing
lv: Nekas
