Imagecache External (3.0.8) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Attribute
ml: ആട്രിബ്യൂട്ടുകൾ

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Tag
ml: ടാഗ്

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Original image
ml: യഥാർത്ഥ ചിത്രം
