Imagecache External (3.0.8) - en to ms translation catalogue (13 entries)

en: Content
ms: Kandungan

en: Cancel
ms: Batal

en: File
ms: Fail

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Original image
ms: Imej asal

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
ms: Direktori %directory tidak wujud atau tidak boleh ditulis.

en: Image style
ms: Stail imej

en: None (original image)
ms: Tiada (imej asal)

en: Link image to
ms: Paut imej pada

en: Image style: @style
ms: Stail imej: @style

en: Linked to content
ms: Terpaut pada kandungan

en: Linked to file
ms: Terpaut pada fail

en: Nothing
ms: Tiada apa-apa
