Imagecache External (3.0.8) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Attribute
nl: Attribuut

en: Cancel
nl: Annuleren

en: File
nl: Bestand

en: Tag
nl: Label

en: Settings
nl: Instellingen

en: Original image
nl: Originele afbeelding

en: Flush
nl: Cache leegmaken

en: Allowed tags
nl: Toegestane labels

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
nl: De map %directory bestaat niet of is niet schrijfbaar.

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Link image to
nl: Link de afbeelding naar

en: Image style: @style
nl: Afbeeldingsstijl: @style

en: Linked to content
nl: Gelinkt naar inhoud

en: Linked to file
nl: Gelinkt naar bestand

en: Nothing
nl: Niets

en: Responsive image style
nl: Responsive afbeeldingsstijl

en: Responsive image style: @responsive_image_style
nl: Responsive afbeeldingsstijl: @responsive_image_style

en: Select a responsive image style.
nl: Selecteer een responsive afbeeldingsstijl.

en: Configure Responsive Image Styles
nl: Responsive Image-stijlen configureren
