Imagecache External (3.0.8) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Content
te: సారము

en: Attribute
te: లక్షణము

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: File
te: ఫైల్

en: Tag
te: ట్యాగు

en: Settings
te: అమరికలు
