Imagecache External (8.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Cancel
ja: キャンセル

en: File
ja: ファイル

en: Settings
ja: 設定

en: Original image
ja: オリジナル画像

en: Flush
ja: 消去

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
ja: ディレクトリー %directory は存在しないか書き込み可能ではありません。

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）

en: Link image to
ja: 画像へのリンク

en: Image style: @style
ja: 画像のスタイル: @style

en: Linked to content
ja: コンテンツへリンクされている

en: Linked to file
ja: ファイルへリンクされている

en: Nothing
ja: なし
