Imagecache External (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Cancel
fa: لغو

en: File
fa: فایل

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Original image
fa: تصویر اصلی

en: Flush
fa: تخلیه

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
fa: پوشه %directory وجود ندارد یا قابل نوشتن نیست.

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)

en: Link image to
fa: تصویرا را پیوند بده

en: Image style: @style
fa: سبک تصویر:  @style

en: Linked to content
fa: پیوند شده به محتوا

en: Nothing
fa: هیچ
