Imagecache External (8.x-1.1) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Cancel
jv: Batal

en: File
jv: Berkas

en: Settings
jv: Sétingan

en: Original image
jv: Gambar asli

en: Flush
jv: Resiki

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
jv: Direktori %directory ora ana utawa ora bisa ditulisi.

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)

en: Link image to
jv: Tautna gambar nang

en: Image style: @style
jv: Gayané gambar: @style

en: Linked to content
jv: Tautna nang kontèn

en: Nothing
jv: Ora ana
