Imagecache External (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Cancel
uk: Скасувати

en: File
uk: Файл

en: Settings
uk: Налаштування

en: Original image
uk: Оригінальне зображення

en: Flush
uk: Скинути

en: Mimetype
uk: Тип Mime

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
uk: Помилка під час виконання операції %error_operation з аргументами: @arguments

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
uk: Каталог %directory не існує чи запис у нього неможливий.

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Link image to
uk: Зображення є посиланням на

en: Image style: @style
uk: Стиль зображення: @style

en: Linked to content
uk: Посилається на матеріал

en: Nothing
uk: Нічого

en: Imagecache fallback image
uk: Резервне зображення Imagecache
