Imagecache External (8.x-1.2) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Cancel
cs: Zrušit

en: File
cs: Soubor

en: Settings
cs: Nastavení

en: Original image
cs: Původní obrázek

en: Flush
cs: Vyprázdnit

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
cs: Adresář %directory neexistuje nebo nemá právo zápisu

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Link image to
cs: Odkázat obrázkem na

en: Image style: @style
cs: Styl obrázku: @style

en: Linked to content
cs: Propojeno s obsahem

en: Linked to file
cs: Propojeno se souborem

en: Nothing
cs: Nic
